Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń

tel. stacjonarny 56-657-74-90 | 56-657-74-51
tel. kom. 500 675 764

Kampania promująca szkolnictwo branżowe i techniczne

Kampania promująca szkolnictwo branżowe i techniczne to jedno z zadań Centrum Wsparcia Biznesu, które od zeszłego roku prowadzi intensywne działania popularyzujące naukę w szkołach, które przygotowują do nauki zawodu. Jest to odpowiedź miedzy innymi na potrzeby przedsiębiorców, którzy intensywnie poszukują pracowników. Szkoły branżowe i techniczne dają dobre przygotowanie do zawodu i gwarantują zatrudnienie w wielu firmach działających w Toruniu i okolicach.

Centrum Wsparcia Biznesu przygotowało filmy przedstawiające 10 toruńskich szkół: Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Mechanicznych, Elektrycznych i Elektronicznych, Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Centrum Kształcenia Praktycznego.

Źródło: torun.pl

Dla kandydatów do szkoły

Osoby które chcą zapisać się na semestr wyższy proszone są o kontakt z sekretariatem.

Projekty unijne EFS

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu z powodzeniem realizuje liczne projekty współfinansowane przez Unię Europejską związane z promowaniem kształcenia ustawicznego, zawodowego, praktyk zawodowych.

Czytaj więcej...


Współpraca