Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń

tel. stacjonarny 56-657-74-90 | 56-657-74-51
tel. kom. 500 675 764

Ilość godzin lekcyjnych

110 godzin (20 godzin zajęć teoretycznych, 90 godzin praktycznej nauki zawodu w nowoczesnej pracowni fryzjerskiej)
Zajęcia odbywają się w grupie do 12 osób.

Cel szkolenia

Celem szkolenia  jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności niezbędne w pracy w nowoczesnym salonie fryzjerskim: zaznajomienie z teoretycznymi podstawami zawodu oraz wyposażenie w umiejętności sprawnego i  prawidłowego wykonywania zabiegów fryzjerskich takich jak: mycie włosów, strzyżenie damskie i męskie, czesanie różnymi technikami, zabiegi pielęgnacyjno-regeneracyjne, koloryzacja, nietrwała i trwała zmiana skrętu włosa, stylizacja  różnych form fryzur zgodnie z najnowszymi trendami mody.

Zaświadczenie

Kurs kończy się egzaminem sprawdzającym zdobytą wiedzę i umiejętności oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Termin

Czas i pora zajęć uzależnione są od możliwości uczestników kursu. Na spotkaniu organizacyjnym grupa ustala z kierownikiem i wykładowcami optymalny czas i porę zajęć oraz tempo pracy.

Masz pytania?

Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 603 855 837 lub (56) 65 77 490, drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla kandydatów do szkoły

Osoby które chcą zapisać się na semestr wyższy proszone są o kontakt z sekretariatem.

Projekty unijne EFS

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu z powodzeniem realizuje liczne projekty współfinansowane przez Unię Europejską związane z promowaniem kształcenia ustawicznego, zawodowego, praktyk zawodowych.

Czytaj więcej...


Współpraca