Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 56-655-41-56, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Ogłoszenie

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, wszystkie szkolenia stacjonarne są odwołane. 

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami drogą telefoniczną lub mailową oraz zapoznawania się z materiałami edukacyjnymi, które znajdują się na naszej platformie e-Doradztwo

Szczegółowe informacje

Data

5.04.2019 r. godz. 16:00

Miejsce

Aula CKU TODMiDN Pl. Św. Katarzyny 8

Program

W programie przewidziano:

  1. Mój pomysł na nowe LO – aplikacja „Lubię uczyć” na każdą lekcję oraz przedstawienie oferty podręczników Wydawnictwa OPERON do wszystkich przedmiotów w zakresie podstawowym i rozszerzonym – konsultant edukacyjny Michał Grubecki Wydawnictwo OPERON.
  2. Jak rozwijać kompetencje kluczowe uczniów wykorzystując narzędzia webquest do pracy metodą projektu? – mgr Barbara Iwanowska konsultantka ds. przedmiotów przyrodniczych KPCEN.
  3. Odwrócona edukacja czyli o tym, że uczeń może wziąć sprawy w swoje ręce – dr Aleksandra Pietkiewicz-Graczyk doradca metodyczny TODMiDN. 

 

Dla uczestników wydawnictwo Operon przygotowuje bezpłatne materiały edukacyjne. Zgłoszenia proszę kierować pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2 kwietnia 2019.

Adresat

nauczyciele biologii, chemii, fizyki i geografii

Doradca metodyczny

dr Aleksandra Pietkiewicz-Graczyk, mgr Elżbieta Tomaszewska, mgr Tomasz Kocur

 

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE