Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 56-655-41-56, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Ogłoszenie

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, wszystkie szkolenia stacjonarne są odwołane. 

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami drogą telefoniczną lub mailową oraz zapoznawania się z materiałami edukacyjnymi, które znajdują się na naszej platformie e-Doradztwo

Szczegółowe informacje

Data

18.03.2019 r. godz. 15:30

Miejsce

Muzeum Etnograficzne w Toruniu

Program

W programie przewidziano:

Wystawa "Macierzyństwo od początku i bez końca. Antropologiczna opowieść" podejmuje zagadnienie rodzicielstwa ukazując kulturowe zmiany zachodzące w ujęciu tego tematu. Ekspozycja jest pierwszą tak wielowątkową realizacją tematu macierzyństwa z użyciem różnorodnych środków: obiekty, fotografia, film, plakat, rejestracje teatralne, blogi internetowe, poradniki dla matek, wywiady, pamiątki prywatne.

Rozpoczęcie konsultacji o godz. 15:30

Serdecznie zapraszamy

Adresat

zainteresowane nauczycielki

Doradca metodyczny

mgr Gabriela Rumińska, mgr Beata Tomaszewska, mgr Jolanta Serocka, mgr Małgorzata Piątek, mgr Danuta Włoczewska, mgr Maria Jadczak, mgr Maria Klaban, mgr Anita Przybyszewska – Pietrasiak.

 

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE