Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 56-655-41-56, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Szczegółowe informacje

Data

29.09.2018 r. godz. 10:00 - 16:00

Miejsce

CKU w Toruniu, Plac Św. Katarzyny 8

Program

Prowadzenie:

 

  • Agnieszka Drumińska- aktorka, reżyser, choreograf, pedagog
  • Iwona Wołoszynek- muzyk, pedagog, kompozytorka

W programie przewidziano:

  1. "GRANIE NA ZAWOŁANIE"- prezentacje zabaw teatralno-ruchowych,
  2. "MUZYCZNA KARUZELA"- piosenki, tańce i zabawy integrujące grupę,
  3. "CO SŁYCHAĆ W LESIE? - JESIENNY TEATRZYK"- inscenizacja na podstawie wierszy znanych polskich autorów.
  4. "KRAINA WYOBRAŹNI" - improwizacje teatralne, ruchowe i muzyczne na zadany temat.

Zgłoszenia na warsztaty należy dokonać drogą elektroniczną na stronie Ośrodka w zakładce „Zapisy na szkolenia – szkolenia indywidualne” do dnia 24.09.2018r. 

Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Opłatę za warsztaty (po zakwalifikowaniu i zwrotnym potwierdzeniu od organizatora), w wysokości 90zł  (z dopiskiem "Teatr i muzyka na wesoło") należy wpłacić na konto:

CKU Pl. Św. Katarzyny 8,  Bank Millennium SA 89 1160 2202 0000 0001 7629 0009 

Szczegółowe informacje:

Teresa Thiem tel. 782-687-330, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

PROWADZĄCE:

AGNIESZKA DRUMIŃSKA: aktorka, reżyser, choreograf, pedagog. Absolwentka Wydz. Aktorskiego PWST w Krakowie. Aktorka scen warszawskich m.in.: Teatru Komedia, Teatru Rampa, Teatru na Woli, Bajka, Adekwatnego. Aktualnie związana z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Wyróżniona nagrodą publiczności za rolę Wiery w spektaklu „Ławeczka” w reż. E. Linde-Lubaszenki na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi 1999 oraz nagrodą w kategorii debiutu scenicznego  za rolę Wiery  w przedstawieniu” Ławeczka „na Festiwalu Sztuki Aktorskiej „Kalisz 99”. Samodzielnie zrealizowała spektakle choreograficzne : „Tylko Tango” oraz „ Kapelusze” w stołecznym Teatrze Nowym a także współtworzyła choreografię do przedstawienia „ Kandyd” w reż. M. Wojtyszki w Teatrze Rampa. Uczestniczka warsztatów piosenkarskich Fama 97, Fama 98.

Zagrała w wielu serialach telewizyjnych m.in. „M jak Miłość” , „Tak miało być”, „Pensjonat pod Różą”, „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” oraz wielu innych. 

Jest nauczycielem mianowanym, od 12 lat prowadzi zajęcia teatralne i taneczne z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Mieszka i pracuje w Warszawie.

IWONA WOŁOSZYNEK: muzyk, pedagog, kompozytorka. Absolwentka Akademii Muzycznej w klasie Wiolonczeli w Warszawie oraz rocznego podyplomowego Studium Carla Orffa w Warszawie. Współpracowała z Kameralną Orkiestrą Radiową, Orkiestrą Teatru Wielkiego oraz Filharmonią Narodową. Uczestniczyła w festiwalach W. A. Mozarta, współpracując z kwintetem smyczkowym i Solisti di Varsovia. Laureatka konkursu poezji śpiewanej im. M. Konopnickiej.

Jest nauczycielem kontraktowym, od 20 lat pracuje jako nauczyciel muzyki oraz rytmiki w palcówkach oświatowych na terenie Warszawy.

Adresat

nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczyciele bibliotekarze, nauczyciele świetlic, wychowawcy, terapeuci zajęciowi

Doradca metodyczny

 mgr Teresa Thiem

 

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE