Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 56-655-41-56, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

 
Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY

Dołącz do eTwinning

Adresaci szkolenia: warsztat adresowany jest do  nauczycieli języków obcych, którzy nie są jeszcze zarejestrowani w programie eTwinning. 

Prowadzenie: Małgorzata Garkowska- ambasador programu eTwinning i trener warsztatów komputerowych w województwie kujawsko-pomorskim

 

W programie:

  1. Czym jest eTwinning?  - założenia, cele, charakterystyka i umiejscowienie w edukacyjnych programach Unii Europejski, korzyści i zalety związane z udziałem w programie
  2. Krajowy portal programu www.etwinning.pl i europejski portal programu www.etwinning.net
  3. Informacje na temat odznak jakości, kursów internetowych i możliwości udziału w międzynarodowych warsztatach doskonalenia zawodowego i seminariach
  4. Przykładowe projekty
  5. Twinspace - podstawowe informacje na temat platformy do współpracy w projekcie.
  6. Jak pracować w programie eTwinning?

Miejsce: Centrum Kształcenia Ustawicznego, Toruń, Plac Św. Katarzyny 8, sala komputerowa

Termin:15 stycznia 2018r.  godz. 15.00 - 17.30

Szkolenie jest bezpłatne. Nauczyciele otrzymają zaświadczenia uczestnictwa w warsztatach.

Prosimy zgłosić swój udział przez poniższy formularz zgłoszeniowy do dnia 10.01.2018r. Informacja o zakwalifikowaniu na szkolenie /decyduje kolejność zgłoszeń/ zostanie wysłana w dniu 11.01.2018.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje:

Elżbieta Drgas -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Beata Tomaszewska -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE